Liga CS 1.6 Nonsteam # 2

Liga CS 1.6 Nonsteam # 2

  • Nie jeste¶ zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-06-22 21:09:37

uszy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-30
Posty: 12
Punktów :   -1 

teamFTF vs. O3BSD^

1. Klany : teamFTF vs. O3BSD
2. Wynik : 16:12
3. Grupa : B
4. HLTV : oni maja
5. Screen : mam pelno
6. Skargi : a wiec tak. juz wiem czemu mowili, ze u nas scina i zebysmy poszli na ich gowniany serwa opoznienie na ich serwie bylo 30. w tt jak grali sporo wyczekiwali i koles co siedzial u nich na hltv mowil im nasze ustawienie na bsach. pozniej wystarczylo wbic. dlatgo w tt wygrali 9:6.

aha jeszcze 9pp karnych za tsay. czyli wynik bedzie 16:3 - dodajcie sobie te co my was wyzywalismy co mowiliscie o tych 1 pkt karnym i tak wygramy

aha samo powinno byc w/o za to opoznienie, ale czekamy na hltv bo gracz mcn czekal na kucaka jak jeszcze sie ktos nie wychylil i walil banie 1 pestka przez sciane

Offline

 

#2 2009-06-22 21:19:37

ngk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: teamFTF vs. O3BSD^

hahhahuehahha polecam klan cziterow jebanych hahha magia ns 'a ;// jebac cziterow i tyle powiem po 2 yakuza tak 1 stzrlaem banie strzelanie w niego nic nie robilo latal jak nemezis na zombie modzie przez sciany 1 strzalem oczywicsie banki walil niezawodne skany wh movie nie dlugo polecam do ogladania   ^^^ Jebac jebac jebac ftf jebac jebac jebac ftf ftf  ^^ ftf to stare kurwy ftf od tego s*A ftf trzeba pierodlic  ^ bo oni od tego sa sialallalalalalal yakuza to jebany pies yakuzie jebie z mordy a z dupy jak zgnily pies ! !! !!

Offline

 

#3 2009-06-23 09:31:17

uszy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-30
Posty: 12
Punktów :   -1 

Re: teamFTF vs. O3BSD^

wlasnie pokazales co to 13 lat rlzzzzzzz cwiczyc tam na zombie modzie zera

http://img199.imageshack.us/img199/8781/hltve.png - dlatego w tt wygrali 9:6. opoznienie powinno byc 90, a bylo 30. wyczekiwali te 30sec, a pozniej mieli info o naszym ustawieniu. aha czekam jeszcze na demko z checia obejrze sobie gre mCn.

http://odsiebie.com/pokaz/3724554---2119.html - screeny na tsay i ss drugiej polowki. 1 nie mam

btw. chetnie zagramy na steam. u mnie w klanie kazdy posiada oryginalna wersje gry i w tym tyg powinien byc jeszcze serw na vacu wiec nie widze problemu zagrac zwyklego cw. tego meczu juz nie powtorzymy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.motyliroza.pun.pl www.tgr.pun.pl www.mks-korona-kielce.pun.pl www.caz.pun.pl www.kohorta.pun.pl